Walentynki
13 lutego w naszej szkole panowała radosna, walentynkowa atmosfera. Uczniowie klasy 1 i 3 przygotowywali pyszne gofry w kształcie serduszek oraz wykonywali kolorowe walentynkowe przypinki.
W czasie lekcji Samorząd Uczniowski roznosił pocztę walentynkową, sprawiając wszystkim wiele radości. To był dzień pełen uśmiechu i życzliwości.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!