Logo Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi

„Bezpieczne ferie” – klasy 0–III

Ocena 0/5

W dniu 08.01.2026r. w klasach 0–III odbyła się pogawędka z funkcjonariuszem Policji na temat bezpiecznych ferii zimowych. Celem spotkania było przypomnienie uczniom zasad bezpiecznego zachowania podczas wypoczynku zimowego.
Policjant omówił m.in.:
zasady bezpiecznej zabawy na śniegu i lodzie,
zagrożenia związane z wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne,
bezpieczne poruszanie się po drogach,
konieczność noszenia elementów odblaskowych,
zasady kontaktu z nieznajomymi.
Uczniowie chętnie uczestniczyli w rozmowie, zadawali pytania i dzielili się swoimi doświadczeniami. Spotkanie miało charakter edukacyjny i przyczyniło się do zwiększenia świadomości dzieci na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

Galeria zdjęć

policja (1) policja (2) policja (3) policja (4) policja (5)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności