Dzień bez plecaka
Dzień bez plecaka
26 marca w naszej szkole odbył się pełen kreatywności Dzień bez plecaka. Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością, przynosząc swoje książki i przybory w naprawdę nietypowy sposób. Na szkolnych korytarzach można było zobaczyć m.in. walizki, koszyki, skrzynki, a nawet… koszyki sklepowe i deskorolki!
Wydarzenie dostarczyło wszystkim dużo radości i uśmiechu, a kreatywne rozwiązania uczniów były prawdziwą inspiracją. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę – ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci! ✨

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!