Dzień Gier Planszowych to coroczne święto miłośników planszówek, obchodzone 10 października. U nas w szkole też troszkę pograliśmy
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!