Integracja Garczyn
Ten tydzień zaczął się bardzo aktywnie, ponieważ uczniowie z klas IV-VIII udali się na wycieczkę do Garczyna, gdzie czekały na nich ciekawe atrakcje. Docierając na miejsce spotkali się z instruktorami, którzy wymyślili dla nich niebanalne zadania. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko siłą fizyczną, ale także pomysłowością, sprytem i zaangażowaniem. Wszystko po to, by na końcu udowodnić im, że integracja i praca zespołowa to klucz do sukcesu. Wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni i usatysfakcjonowani.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!