IX Edycja Konkursu Łamigłówek
Dzisiaj w Gdańsku odbył się finał KONKURSU ŁAMIGŁÓWEK im. Rejewskiego, Różyckiego i Zygalskiego, konkurs przeznaczony był dla dla uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i I-II liceum
Celem jego jest popularyzacja matematyki, zadań logicznych, łamigłówek matematycznych i logicznych oraz podniesienie umiejętności matematycznych wśród uczniów.
Do tego finałowego etapu zakwalifikowały się cztery uczennice naszej szkoły: Karolina Kwella, Agnieszka Roman, Oliwia Wiśniewska i Aleksandra Roman.
Agnieszka zajęła drugie miejsce, a pozostałe dziewczyny wyróżnienia. Gratulujemy!!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!