Konkurs łamigłowek
3 czerwca w Liceum w Gdańsku odbył się finał KONKURSU ŁAMIGŁÓWEK im. Rejewskiego, Różyckiego i Zygalskiego dla uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i I-II liceum oraz technikum. Dwie uczennice nasze szkoły - Agnieszka Roman i Karolina Kwella- dostały się do tego finału i ostatecznie Agnieszka zdobyła II miejsce a Karolina wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!