Troje uczniów z klasy 3 wzięło udział w projekcie "Uczę się bezpieczeństwa na drogach Pomorza", którego organizatorem była Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku. Zdobyliśmy dwa wyróżnienia. Gratulacje!!!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!