Uczniowie klasy 7 i 8 wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Psychologiczno-Teologicznym organizowanym przez Szkołę Podstawową Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!