Logo Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi

Nocowanka w szkole

Ocena 0/5

Piątek 6 czerwca był wyjątkowym dniem, a właściwie nocą dla uczniów klas IV-VII. Uczniowie nocowali w szkole. Od godz. 17.30 zaczęli pojawiać się radośni uczniowie, wyposażeni w śpiwory, kocyki i poduszki. Wspólne nocowanie zaczęliśmy od apelu porządkowego i ogniska:). Uczniowie klasy IV przygotowali piękna niespodziankę dla Pana Łukasza, który obchodził urodziny w tym tygodniu. Zaskoczyli tym pomysłem całą kadrę :). Gdy emocje opadły zjedliśmy pyszną pizzę i przygotowaliśmy miejsca do spania. Następnie rozpoczęliśmy zabawę w podchody, w której każda drużyna była wygrana. Na koniec przenieśliśmy się do klasy na pogaduchy i seans filmowy. Rano przygotowaliśmy śniadanie z tostami. Z zadowolonymi minami wszyscy szczęśliwie wrócili do domów. Piątkowa noc była przepełniona wrażeniami i dobrą zabawą. W pamięci pozostaną nam ciepłe wspomnienia szkoły, nie tylko jako miejsca nauki, ale także miejsca gdzie można ciekawie spędzić czas .

Galeria zdjęć

1000019675 1000019676 1000019684 1000019685 1000019694 1000019698 1000019704 1000019705 1000019707 1000019709
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności