Logo Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi

„O Złote Usta”

Ocena 0/5

Sztumskie Centrum Kultury oraz Sztumski Związek Drużyn „Jednota” były organizatorami kolejnej
edycji Konkursu Recytatorskiego „O Złote Usta”. W tym roku naszą szkołę reprezentowało liczne
grono uczniów w trzech kategoriach wiekowych:
Klasy I-III : Łucja Klatt
Klasy IV-VI : Julita Wiśniewska, Marta Lemkowska
Klasy VII-VIII: Karolina Kwella, Agnieszka Roman, Angela Stolska
To wyjątkowe wydarzenie miało na celu upowszechnianie kultury żywego słowa, kształtowanie
wrażliwości na piękno języka polskiego oraz promowanie młodych talentów recytatorskich z terenu
miasta, gminy oraz powiatu sztumskiego. Wszyscy nasi reprezentanci otrzymali wyróżnienia w swoich
kategoriach wiekowych.

Galeria zdjęć

653962272_1327872246037811_912982057097885318_n 654885841_1326815979476771_6905072992332981264_n 654969296_1327836536041382_7857965473220228967_n 655042117_1326815702810132_7696521375133812151_n 655239155_1327838062707896_4947087469934535152_n 655314888_1326815526143483_6783405093260751648_n 655328024_1326815766143459_6607407441480027662_n 655505053_1328302432661459_3736012067472318427_n 656895424_1326815439476825_1064188144913996134_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności