„O Złote Usta”
Sztumskie Centrum Kultury oraz Sztumski Związek Drużyn „Jednota” były organizatorami kolejnej
edycji Konkursu Recytatorskiego „O Złote Usta”. W tym roku naszą szkołę reprezentowało liczne
grono uczniów w trzech kategoriach wiekowych:
Klasy I-III : Łucja Klatt
Klasy IV-VI : Julita Wiśniewska, Marta Lemkowska
Klasy VII-VIII: Karolina Kwella, Agnieszka Roman, Angela Stolska
To wyjątkowe wydarzenie miało na celu upowszechnianie kultury żywego słowa, kształtowanie
wrażliwości na piękno języka polskiego oraz promowanie młodych talentów recytatorskich z terenu
miasta, gminy oraz powiatu sztumskiego. Wszyscy nasi reprezentanci otrzymali wyróżnienia w swoich
kategoriach wiekowych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!