Logo Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi

Opowieść wigilijna

Ocena 0/5

Dnia 16 grudnia uczniowie starszych klas wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Gdańska. Poza zwiedzaniem starówki i jarmarku bożonarodzeniowego.  Uczniowie obejrzeli świąteczny spektakl na motywach powieści Charlesa Dickensa pt: „Opowieść wigilijna”. Przedstawienie przygotował „Teatr Pana O”, który łączy żywy plan aktorski z wykorzystaniem kostiumów UV, dekoracji ledowych oraz efektów laserowych.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności