Opowieść wigilijna
Dnia 16 grudnia uczniowie starszych klas wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Gdańska. Poza zwiedzaniem starówki i jarmarku bożonarodzeniowego. Uczniowie obejrzeli świąteczny spektakl na motywach powieści Charlesa Dickensa pt: „Opowieść wigilijna”. Przedstawienie przygotował „Teatr Pana O”, który łączy żywy plan aktorski z wykorzystaniem kostiumów UV, dekoracji ledowych oraz efektów laserowych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!