Owocowe miksowanie
Dnia 20 października klasa 1 zrobiła owocowe smoothie. Dzieciom bardzo spodobały się zajęcia kulinarne. Były zachwycone robieniem owocowego smoothie, jak również degustacją, gdyż prosiły o dokładkę.
Zajęcia miały na celu nauczyć dzieci czerpania radości ze wspólnego przygotowania potraw oraz zachęcić do zdrowego odżywiania pokazując, że to, co jest zdrowe może wyśmienicie smakować.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!