W sali przedszkolaków zapachniało świętami. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowały pyszne pierniczki, które nie tylko pięknie wyglądały ale także wspaniale smakowały.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!