Uczniowie naszej szkoły dołączyli do akcji Pola Nadziei. W niedzielę 7 grudnia 2025r. kwestowali przy kaplicy w Nowej Wsi oraz przy kościele parafialnym w Postolinie.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!