poszukiwanie prezentów od zajączka
16 kwietnia dzieci z klasy 2 przeżyły pełen emocji dzień, kiedy wyruszyły na poszukiwania prezentów od wielkanocnego zajączka. Z uśmiechami na twarzach biegały po szkolnym podwórku, zaglądając w każdy kąt. Radość była ogromna, gdy odkrywały kolorowe jajeczka, słodycze i drobne niespodzianki. Śmiech i okrzyki zachwytu rozbrzmiewały wokół, a wspólna zabawa zintegrowała całą klasę i pozostawiła miłe wspomnienia na długo.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!