Przedstawienie dla DPS
15 kwietnia uczniowie klas IV-VII wraz z opiekunami pojechali do Postolina, gdzie prowadzony jest Rodzinny Dom Pomocy przez fundację PRZYSTAŃ. Celem wyjazdu było przedstawienie artystyczne dla podopiecznych tego domu. Chcieliśmy, by osoby samotne mogły przeżywać razem z nami nadchodzące święta Wielkiej Nocy

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!