Przedszkolaki mają moc
W ramach projektu ,,Przedszkolaki mają moc", w grupie najmłodszych odbyły się warsztaty pt. ,, Królestwo pary i lodu - warsztat z suchym lodem". Eksperymenty wzbudziły ogromne zainteresowanie. Przedszkolaki mogły zaobserwować zjawiska fizyczne takie jak efekt mgły, dymiące bańki czy miniwulkany na koniec dzieci zjadły pyszne lody. Zajęcia nie tylko bawiły ale przede wszystkim uczyły rozwijając w dzieciach ciekawość świata i pasję do nauki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!