Rajd
W pierwszy dzień wiosny postanowiliśmy wyruszyć na rajd pieszy po okolicznych lasach. W trakcie rajdu szukaliśmy pierwszych oznak wiosny. Przy okazji wysprzątaliśmy fragment lasu ze śmieci. Celem naszej podróży byłą miejscowość Ryjewo i spotkanie z leśnikiem leśnictwa LISEWO, panem Mirosławem Abramkiem. Opowiedział nam o swoim leśnictwie, różnorodności fauny i flory. Ponadto dowiedzieliśmy się na czym polega praca leśniczego. Rajd zakończyliśmy wspólnym ogniskiem i zabawami integracyjnymi na stadionie w Ryjewie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!