Spotkanie z policjantem
15.03.2024 klasy 1-3 uczestniczyły w spotkaniu z policjantem. Spotkanie dotyczyło kształtowania świadomości na temat prawidłowych zachowań wpływających na zwiększenie bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Propagowanie używania elementów odblaskowych. Aktywizacja dzieci w zakresie poszukiwania informacji dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. To główny cel działań projektu edukacyjnego pomorskiej Policji pn.„Uczę się bezpieczeństwa na drogach Pomorza” na który uzyskano dofinansowanie z Fundacji Orlen dla Pomorza.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!