Logo Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi

Turniej Ekologiczny

Ocena 0/5

25 kwietnia uczniowie klasy III wzięli udział w Turniej Ekologicznym zorganizowanym przez p. Grażynę Michalik ze SP nr. 2 w Sztumie. Dzieci rywalizowały w konkursach sportowych i w znajomości tematyki ekologicznej. Zabawa była wspaniała. Zdobyliśmy II miejsce i zostaliśmy nagrodzeni książkami i przyborami do zabaw sportowych

Galeria zdjęć

20240425_095847 20240425_094227 20240425_094254 20240425_101513 20240425_102410 20240425_102413 20240425_103050 20240425_103102 20240425_103109 20240425_103331 20240430_131423 20240425_122021 20240425_122031 20240425_122012
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności