Wiosna w obiektywie
W ramach szkolnego konkursu „Wiosna w obiektywie” uczniowie mieli okazję wcielić się w rolę młodych fotografów. Ich zadaniem było odnalezienie oznak wiosny w najbliższym otoczeniu oraz uchwycenie ich na zdjęciach. Dzieci z dużym zaangażowaniem poszukiwały pierwszych zwiastunów nowej pory roku, wykazując się przy tym spostrzegawczością i kreatywnością.Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych i pomysłowych prac, spośród których wyłoniono zwycięzców:
I miejsce – Marta Lemkowska
II miejsce – Agnieszka Roman
III miejsce – Zofia Bartczak oraz Agnieszka Waszewicz
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!