Wizyta w Straży
W tym tygodniu Nasze Przedszkolaki odwiedziły straż pożarną w Sztumie. Dzieci z zainteresowaniem słuchały o niebezpiecznej pracy strażaków, zobaczyły wozy strażackie wraz z całym wyposażeniem i wiele innych ciekawych rzeczy . Wizyta w straży pożarnej to doskonała forma edukacyjna uświadamiająca dzieciom o zasadach bezpieczeństwa oraz właściwego zachowania w przypadku pożaru, wypadku i innych zagrożeń. Dziękujemy strażakom za miłe i pouczające spotkanie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!