Wrocław
W dniach 27-29 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. Program wyjazdu był bardzo ciekawy i dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń.
Zwiedzanie rozpoczęliśmy od spaceru po Starym Mieście, podczas którego mogliśmy podziwiać piękną architekturę, zabytkowy Rynek oraz najciekawsze zakątki miasta. Następnie odwiedziliśmy Hydropolis – nowoczesne centrum wiedzy o wodzie, gdzie w interesujący i interaktywny sposób poznaliśmy wiele ciekawostek związanych z jej znaczeniem dla człowieka i przyrody.
Kolejnym punktem programu było zwiedzanie wrocławskiego zoo. Szczególne zainteresowanie wzbudziły egzotyczne zwierzęta oraz Afrykarium, które pozwoliło nam poznać fascynujący świat wodnych ekosystemów Afryki.
Dużą atrakcją okazała się również wizyta w Kolejkowie – największej w Polsce makiecie kolejowej, przedstawiającej życie codzienne i charakterystyczne miejsca Dolnego Śląska. Z zainteresowaniem obserwowaliśmy poruszające się pociągi, samochody oraz miniaturowe postacie.
Na zakończenie wycieczki odbyliśmy przejazd kolejką linową, podczas którego mogliśmy podziwiać panoramę miasta z zupełnie innej perspektywy.
Wyjazd do Wrocławia był doskonałą okazją do zdobycia nowej wiedzy, integracji oraz wspólnego spędzenia czasu. Wróciliśmy pełni pozytywnych wrażeń i miłych wspomnień.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!