Wycieczka klas 0-3
15 kwietnia uczniowie klas 0–3 wybrali się na wycieczkę do Kwidzyna. Główną atrakcją był spektakl pt. Kopciuszek w miejscowym teatrze, który zachwycił młodych widzów barwną scenografią i wspaniałą grą aktorską. Po przedstawieniu dzieci udały się na zwiedzanie pobliskiego zamku, gdzie dzięki audio przewodnikom mogły poznać fascynującą historię tego miejsca. To była pełna wrażeń i edukacyjnych doświadczeń wyprawa.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!