wyjazd do kina
04 grudnia przedszkolaki wraz z uczniami klas 1-3 wybrali się do kina na bajkę pt. „Psi Patrol WIELKI FILM”. Była to to opowieść o bohaterskich pieskach i o chłopcu którzy niosą pomoc potrzebującym. Bajka ukazała dzieciom to, iż nigdy nie można się poddawać, trzeba być odważnym i pomocnym dla innych. Wycieczka do kina wywołała wiele pozytywnych wrażeń i emocji.
Celem wyjazdu było kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w kinie oraz integracja uczniów i wzmocnienie więzi koleżeńskiej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!