Logo Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi

Zawody Unihokeja

Ocena 0/5

Dnia 22 października w naszej szkole odbył się Turniej Unihokeja w kategorii Młodzieży Szkolnej klas 7-8.  Wzięły w nim udział drużyny czterech szkół gminy Sztum: ZS Czernin, ZS Gościszewo,  SP 1 Sztum i SP Nowa Wieś.

Pierwsze miejsca zajęły drużyny dziewcząt i chłopców z naszej Szkoły.

 Dwa dni później odbył się Turniej Dzieci Unihokeja klas 4 -6 i wyniki meczy wskazywał jednoznacznie. Wygraliśmy!!! Teraz jedziemy na rozgrywki powiatowe. Gratulacje jeszcze raz!

Galeria zdjęć

571209308_1322151656365712_2186591599515326642_n IMG-20251022-WA0001 IMG-20251022-WA0002 IMG-20251022-WA0003 IMG-20251024-WA0008 IMG-20251024-WA0009 IMG-20251024-WA0010 IMG-20251024-WA0011
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności