Zbiórka karmy
W dniach 10 lutego – 10 marca w naszej szkole trwała zbiórka karmy i akcesoriów dla podopiecznych Stowarzyszenia Sztumskie Bezdomniaki. Akcja spotkała się z ogromnym zaangażowaniem zarówno uczniów, jak i całej kadry pedagogicznej.
Dzięki wspólnym wysiłkom udało się zgromadzić duże ilości karmy mokrej i suchej, a także legowiska, miski, transportery, zabawki oraz żwirek. Wszystkie dary trafiły do potrzebujących kotów, którymi opiekuje się stowarzyszenie.
To wyjątkowe przedsięwzięcie pokazało, jak wielkie serca mają nasi uczniowie i nauczyciele. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce i pomogli poprawić los bezdomnych zwierząt!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!