11 listopada- obchody szkolne
11 listopada obchodzimy święto Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji 8 listopada 2024r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający to wydarzenie z udziałem rodziców i społeczności szkolnej. Uczniowie z klasy II, IV, VI i dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały występ taneczno-muzyczny pt: Wolność kocham i rozumiem. Dzięki nim, przypomnieliśmy najważniejsze wydarzenia historyczne z tamtego okresu. Była to bardzo podniosła, a jednocześnie radosna uroczystość.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!