Rummikub
25 października w Sztumie przeżyliśmy niezwykłe emocje, nasi uczniowie (Ola Roman i Maciej Lamek) brali udział w XII Mistrzostwach Polski Szkół w Rummikub. Przyjechało 151 uczniów z 78 szkół z całej Polski! Każdy z uczestników dał z siebie wszystko, rozgrywając aż 14 gier – łącznie rozegrano 392 pasjonujących partii! Gratulujemy bardzo Maćkowi, zajął 20 miejsce, to bardzo dobry wynik.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!