11 listopada
W miniony piątek, 10 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z samego rana na sali gimnastycznej rozbrzmiał hymn państwowy i pieśni patriotyczne przeplatane historią odzyskania przez Polaków Niepodległości i występami artystycznymi. Apel przygotowali uczniowie z klas V – VII oraz najmłodsi wraz z opiekunami.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!