Cyrk w szkole
W czwartek 5 marca w naszej szkole odbył się pokaz Cyrku Szok dla uczniów klas 0–8. Dzieci brały czynny udział w występach, co wywołało wiele radości i śmiechu. Podczas pokazu mogliśmy podziwiać: sztuczki magiczne, występy gołębi i piesków, dmuchanego słonia, efektowne wejście Supermana, pokazowy występ niedźwiedzia. Pokaz był pełen niespodzianek i atrakcji, a uczniowie chętnie włączali się do zabawy, co sprawiło, że atmosfera była wyjątkowa.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!