Dzien koniet
Z okazji Dnia Kobiet chłopcy w naszej szkole przygotowali miłą niespodziankę dla dziewczynek. Wręczyli im drobne prezenty oraz złożyli serdeczne życzenia. Był to bardzo miły gest, który sprawił wszystkim dużo radości i wprowadził w klasie przyjemną, świąteczną atmosferę.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!