Dzień bibliotekarza
8 maja, z okazji Dnia Bibliotekarza, odbyła się lekcja biblioteczna dla uczniów klasy 1. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały bajki o skrzacie, który pilnuje, aby mali czytelnicy szanowali książki i oddawali je w terminie. Podczas spotkania dowiedziały się, jak oznacza się książki w bibliotece i jak przebiega proces ich wypożyczania. Następnie wykonały kartę pracy oraz po raz pierwszy samodzielnie wypożyczyły książkę do domu. Na zakończenie każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!