Mistrzostwa Rummikub
30 kwietnia w Zespole Szkół w Sztumie odbyły się II Pomorskie Mistrzostwa Szkół w Rummikub. W rozgrywkach brali udział uczniowie szkół podstawowych oraz średnich, łącznie było 39 szkół i 129 uczestników. Naszą szkołę reprezentowały cztery osoby, najlepszy okazał się Maciej Lamek, który uzyskał awans do rozgrywek ogólnopolskich. Gratulacje!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!