Dzień dziecka w klasach młodszych
Z okazji Dnia Dziecka 2 czerwca na boisku szkolnym odbyły się zawody sportowe dla klas 0–3. Dzieci z radością brały udział w różnych konkurencjach, kibicując sobie nawzajem. Na wszystkich czekały medale i nagrody – każdy był wygranym! Dodatkową atrakcją były pyszności: popcorn, lody i wata cukrowa, które umiliły ten wyjątkowy dzień pełen uśmiechu i dobrej zabawy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!