Dzisiaj w naszej szkole z okazji dnia dziecka odbyła się gra terenowa, walka była bardzo wyrównana ale udało się wyłonić najlepsze grupy.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!