Pixel XL
29 maja uczniowie klas 1 i 3 szkoły podstawowej uczestniczyli w wycieczce do Pixel XL. Podróż odbyła się różnymi środkami transportu – dzieci jechały pociągiem, tramwajem oraz SKM.
Po przyjeździe do Pixel XL uczniowie brali udział w wielu ciekawych i aktywnych zabawach. Wszyscy świetnie się bawili, rozwijając współpracę i sprawność ruchową.
Po zakończeniu zabawy udaliśmy się do McDonald's, gdzie zjedliśmy posiłek i odpoczęliśmy po pełnym wrażeń dniu.
Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych przeżyć.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!