Łyżwy
W dniu 11.03.2016 uczniowie naszej szkoły klas 5-8 wzięli udział w wycieczce rekreacyjnej do OSIR Malbork na lodowisku. Uczyli się, rozwijali i doskonalili swoje umiejętności jazdy na łyżwach dobrze się przy tym bawiąc. Niektórzy "złapali sporo zajęcy", a inny łącząc 2 w1, łączyli jazdę na łyżwach z grą w szachy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!