Dzień mamy i taty
W środę w przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której grupa zaprezentowała swoje występy. Rodzice ze swoimi pociechami wzięły także udział w różnych zabawach, które sprawiły wszystkim wiele radości. Dzieci bardzo się starały, żeby wierszem, piosenką i tańcem podziękować Rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!