Ekoturniej
Dnia 24.04 br klasa III wzięła udział w Ekoturnieju, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Sztumie. Konkurencje łączyły aktywność ruchową z wiedzą i miłością do przyrody. Dwuosobowe drużyny wiedzy rozwiązywały zadania i rebusy, a także odpowiadały na różnorodne pytania. Musiały wykazać się rozległą wiedzą z zakresu ekologii. Natomiast sześcioosobowa drużyna sportowa walczyła na torze przeszkód pełnym niespodzianek, takich jak bieg po plastikową butelkę, rzut butelką do celu czy wyścig po eko-śmieci. Emocji i wrażeń było co niemiara! Po zmaganiach uczniowie wybrali się na zasłużoną zabawę na placu zabaw!;)


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!