Logo Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi

Ekoturniej

Ocena 0/5

Dnia 24.04 br klasa III wzięła udział w Ekoturnieju, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Sztumie. Konkurencje łączyły aktywność ruchową z wiedzą i miłością do przyrody. Dwuosobowe drużyny wiedzy rozwiązywały zadania i rebusy, a także odpowiadały na różnorodne pytania. Musiały wykazać się rozległą wiedzą z zakresu ekologii. Natomiast sześcioosobowa drużyna sportowa  walczyła na torze przeszkód pełnym niespodzianek, takich jak bieg po plastikową butelkę, rzut butelką do celu czy wyścig po eko-śmieci. Emocji i wrażeń było co niemiara! Po zmaganiach uczniowie wybrali się na zasłużoną zabawę na placu zabaw!;)

Galeria zdjęć

1745648374871 1745648374877 1745648374886 1745648374894 1745648374902
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności