Graj w zielone - energia odnawialna w praktyce
04.04.2024 klasy 1-3 wybrały się do Gdańska do Centrum Nauki Hevelianum, aby uczestniczyć w warsztatach "Z odnawialnego źródła" w ramach Kampanii edukacyjnej "Graj w zielone - energia odnawialna w praktyce". Zajęcia zostały zrealizowane w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej – działania i kampanie edukacyjne (edycja 2023), a współfinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku oraz Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!