Przedstawienie wielkanocne
Dnia 27 marca, tuz przed przerwą wielkanocną, mieliśmy okazję uczestniczyć w przedstawieniu wiosenno- wielkanocnym przygotowanym przez nauczycieli i uczniów z naszej szkoły. Poza montażem słowno- muzycznym uczniowie przedstawili polskie tradycje wielkanocne.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!