Nasze Przedszkolaki pamiętają, że należy dbać o ptaki, które zostają na zimę- dlatego wspólnie przygotowaliśmy dla nich pokarm, który później rozwiesiliśmy na drzewach w okolicy przedszkola.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!