WOŚP
Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi pełniły rolę wolontariuszy podczas 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zbierając pieniądze do puszek. Z zaangażowaniem i dużą odpowiedzialnością uczestniczyły w akcji, niosąc pomoc na rzecz dzieci i seniorów w Polsce. Ich udział w zbiórce był wyrazem solidarności i chęci niesienia pomocy innym. Dzięki ich wysiłkom w lokalnej społeczności udało się zebrać fundusze na szczytny cel WOŚP.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!