Konkurs matematyczny 1-3
Troje uczniów z klas 1–3 wzięło udział w międzygminnym konkursie matematycznym, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Sztumie. Helenka z klasy 3 zdobyła zaszczytne 2. miejsce, natomiast Bartek z klasy 1 oraz Hubert z klasy 2 uplasowali się na 3. miejscu. Na uczestników czekał drobny poczęstunek, a każde dziecko otrzymało dyplom oraz upominek. Gratulujemy wszystkim młodym matematykom!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!