Primaprylisowy Międzyszkolny Turniej w Qwirkle i Rummikub
Dzisiaj trochę pograliśmy, nasi uczniowie wzięli udział w Primaprylisowym Międzyszkolnym Turnieju w Qwirkle i Rummikub, który odbył się w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie.
Wysokie 6 miejsce w Rummikub zajęła Zosia Bartczak, brawo! Również 6 miejsce zajęła Lena Łęgowska w Qwirkle.
Gratulujemy bardzo serdecznie !!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!