Logo Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi

Primaprylisowy Międzyszkolny Turniej w Qwirkle i Rummikub

Ocena 0/5

Dzisiaj trochę pograliśmy,  nasi uczniowie wzięli udział w Primaprylisowym Międzyszkolnym Turnieju w Qwirkle i Rummikub, który odbył się w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie.
Wysokie 6 miejsce w Rummikub zajęła Zosia Bartczak, brawo!  Również 6 miejsce zajęła Lena Łęgowska w Qwirkle. 

 

Gratulujemy bardzo serdecznie !!

 

Galeria zdjęć

20260401_121033 20260401_124146 20260401_125627 20260401_130702 20260401_131022 20260401_131110 20260401_101943 20260401_102004 20260401_102034 20260401_102059 20260401_102113 20260401_112410 20260401_112424 20260401_120357 20260401_120412 20260401_120422 20260401_120429 20260401_120441
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności