Wyjazdy na basen
15 grudnia klasa 3 zakończyła projekt powszechnej nauki pływania "Umiem pływać". Projekt obejmował 10 wyjazdów na basen w Malborku. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, a Nikola, Zosia, Julita zdały egzamin na kartę pływacką. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!